Популярные товары
**Посуд Філіпяк - посуд для себе
15 апреля 2015 г.

Компанія Філіпяк є однією з найпопулярніших європейських компаній по виробництву посуду. Ця компанія була заснована майже півстоліття назад, і за цей відрізок часу компанія заслужила відмінну репутацію, набралася великого досвіду у виробництві цього товару. Компанія була заснована на території Італії в 1967 році. На сьогодні в Італії ж розміщений її головний офіс - представництво, а по усій Європі є велика мережа торгових представництв.

Компанія виготовляє посуд за допомогою найсучасніших технологій, використовуючи найякісніші матеріали. Так, з недавніх пір, компанія почала виробництво посуду із спеціального сплаву нержавіючої сталі, який має відмінні характеристики і до всього є екологічно чистим, тобто не виділяє небезпечні і шкідливі речовини в їжу.

Посуд Філіпяк є надзвичайно довговічним і прослужить десятки років, а при правильному використанні і того довше. Також посуд є надійним і надзвичайно міцним, він абсолютно не піддається деформації навіть при дії на нього високих температур і значних фізичних навантажень. Посуд Філіпяк також нагрівається рівномірно і швидко, завдяки високому теплообміну, який має цей сплав сталі. Єдиним недоліком цього посуду більшість домогосподарок і експертів вважають те, що він коштує досить дорого, і багато хто просто не має можливості придбати даний посуд, хоча й мають таке бажання.

Компанія досить часто проводить різні заходи, на яких можна ознайомитися з продукцією компанії, посудом, його технічними і іншими характеристиками. Також на таких заходах можна познайомитися з різними людьми, почути їх думку відносно цього посуду і компанії. Також на таких заходах можна купити посуд з різними знижками і акціями, а також отримати бонуси на подальші покупки. Так що якщо у вас є можливість відвідати такі заходи, то скористайтеся нею.


Комментарии (0)
1, 2